امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۱۳:۵۷:۴۴ - سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار بجستان:
خاطرات قبل از انقلاب را سینه به سینه منتقل کنید تا مردم تفاوت را احساس کنند
فرماندار بجستان در ادامه به تفاوت‌های خدمات ارئه شده نظام و دولت ها از بدو انقلاب گفت و گفت: کسانی که خاطرات قبل از انقلاب یادشان است و امورات و وضع معیشت مردم را دیدند باید این خاطرات را سینه به سینه انتقال بدهندتا مردم تفاوت را احساس کنند.

به گزارش بجستان‌نیوز فرماندار بجستان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح دومین خانه بهداشت روستای جزین ضمن تبریک هفته دولت وتسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) اظهار کرد: امروز سند افتخار ما این است که خادم مردم هستیم و برای خدمت به مردم در این هفته عصاره کار خود را میبنیم عصاره‌ای  که حاصل انجام وظیفه ما است و این سند افتخاری است ولی دلیل بر غرور نیست.

 

حسین ابراهیمی افزود: در مراسمی گفتند روستای محروم جزین، من کاملا با کلمه محروم برای این روستا مخالفم این روستای دارای مردمی بلند همت، خیرین فعال، است که درکنار اینها با ارائه خدمات نظام و دولت اکثر گرفتاری های و مشکلات مردم حل شده است و الحمدالله امروز شاهد روستای تقریبا مجهز به تجهیرات روز هستیمالبته کاستی های هست ما هم نیز در راستای برطرف کردن این کاستی ها قدم برخواهیم داشت.

 

فرماندار بجستان خاطراتی از دوران کودکی خود گفت و گفت: خیلی اوقات وقتی در نعمت قرار میگیریم گذشته خود را فراموش میکنیم. امروز در تمام روستاهای این شهرستان و با حضور خانه بهداشت ارائه خدمات بهورز میتوان روزهایی که به سختی میشد به یک پزشک در شهرستان آن هم یک پزشک هندی برای مداوا پیدا کرد را بیاد آور تا هیچ گاه این موهبت ها را از یاد نبریم.

 

فرماندار بجستان در ادامه به تفاوت‌های خدمات ارئه شده  نظام و دولت ها از بدو انقلاب گفت و گفت: کسانی که خاطرات قبل از انقلاب یادشان است و امورات و وضع معیشت مردم را دیدند باید این خاطرات را سینه به سینه انتقال بدهندتا مردم تفاوت را احساس کنند.

 

وی به فضای مجازی و نقش آن در جوامع امروزی پرداخت وتصریح کرد: برخی اوقات دیده می‌شود در فضای مجازی نسبت به اقدامات صورت گرفته اجحاف میکنند و این بدور از انصاف است هر چند وظیفه ماست تا دنبال خواسته های مردم باشیم  و در راستای مطالبات مردمی قدم برداریم ولی آن چیزی که نباید از آن غفلت کرد نیمه پر لیوان است.

 

 

وی افزود: از دهه فجر سال گذشته تا به امروز بیش از ۱۰ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال پروژه در شهرستان بجستان فقط در حوزه بهداشت افتتاح شد و این در حالی بود که کشور به لحاظ اقتصادی در بدترین حالت خود به سر میبرد و در حال حاضر ۱۰۸ پروژه عمرانی در بجستان فعال و تعدادی از آن شاخص و ویژه است که ان شالله دهه فجر افتتاح می‌شود.

 

ابراهیمی در ادامه به خدمات دولت یازدهم در شهرستان بجستان  پرداخت و ضمن تقدیر از مشارکت بسیج سازندگی در پروژه خانه بهداشت شهدای روستای جزین، خاطر نشان کرد: نقش نیروی های انتظامی و نظامی و هم چنین بسیج در جوامع نقشی بی بدیل است و این افتخاری برای این کشور است که جوانان آن در داخل و در خارج و هزرارن کیلومتر آن طرفتر از مرزها وظیفه خود را در صیانت از حریم این کشور انجام میدهند و تا پای جان از آرمان‌های این نظام دفاع می‌کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب