امروز شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
11:47:24 - جمعه 7 مارس 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور نوع دوستانه درجشن نیکوکاری
ای دل، تو سزاوارِ کرامتی نگاه های منتظر، به تو خیره مانده است. اینک در جشن نیکوکاری دل های خسته را در میهمانی خود پذیرا باش و بدان لبخند را بر لب های خشکیده بباران. فردا که بهار آید دستانِ خود را سبز خواهی دید. امروز، روز نیکوکاری است.امروز در مزرعه عشق، بذر نیکوکاری می […]

DSCF7831

ای دل، تو سزاوارِ کرامتی نگاه های منتظر، به تو خیره مانده است. اینک در جشن نیکوکاری دل های خسته را در میهمانی خود پذیرا باش و بدان لبخند را بر لب های خشکیده بباران. فردا که بهار آید دستانِ خود را سبز خواهی دید. امروز، روز نیکوکاری است.امروز در مزرعه عشق، بذر نیکوکاری می پاشند، تا فردا در بهار دل ها، گل های معنویّت شکفته شود. فرخنده باد این شور و خجسته باد روز با طراوتِ نیکوکاری.

جشنواره نیکوکاری با حضور مردم در پایگاه های کمیته امداد امام خمینی در روزهای 14 ، 15 ، 16 به پایان رسید.

به گزارش بجستان نیوز، جشنواره نیکوکاری امسال، با شعار (سلامت، توانمندی و تحکیم نهاد خانواده)  و با هدف خودکفایی و توانمندسازی خانوارهای تحت پوشش با همت کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.

 مردم خیر بجستان همگام با ملت ایران و همزمان با سراسر کشور از این پایگاهها استقبال کردند و در قالب جشن نیکوکاری کمک های نقدی و غیرنقدی خود را برای کمک به هم نوعان در آستانه بهار و عید نوروز تقدیم کمیته امداد نمودند.

نونهالان پیش دبستانی قرآنی گلهای بوستان محمدی(ص) با در دست داشتن غلکهای کوچکشان شادیهای خود را با اهدای سرودی تقدیم دوستان نیازمندشان کردند.

مهمترین رویکرد جشن نیکوکاری فرهنگ‌سازی و تقویت روح انفاق و نیکوکاری در بین همه اقشار جامعه به ویژه کودکان جوانان و نوجوانان است .نیکی به دیگران اصل و محور همه خوبی‌ها و زکات نعمت‌هاست، احسان، تجارتی سودمند است که ضرر در آن راه ندارد.

با اشاره  به اینکه امسال جشن نیکوکاری طی روزهای چهاردم، پانزدهم و شانزدهم اسفند ماه برگزار خواهد شد14اسفند اختصاص به مدارس و دانش آموزان دارد و روز 15 اسفند در پایگاه هایی در سطح میادین شهر دایر می شود ، مردم هدایای خود را تقدیم خواهند کرد و 16 اسفند نیز در میعادگاه های نماز جمعه ، مردم به یاری مستمندان خواهند رفت.

DSCF7835

DSCF7840

DSCF7847

DSCF7858

 انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب