امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۸:۴۱:۳۷ - پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جک لو مدعی شد: تحریم ها برنامه هسته ای ایران را به عقب راند
وزیر خزانه داری آمریکا ادعا کرد تحریم ها علیه ایران باعث به عقب راندن برنامه هسته ای و حاضر شدن این کشور بر سر میز مذاکرات شد.

وزیر خزانه داری آمریکا ادعا کرد تحریم ها علیه ایران باعث به عقب راندن برنامه هسته ای و حاضر شدن این کشور بر سر میز مذاکرات شد.IMG18215122

به گزارش بجستان نیوز، «جک لو» وزیر خزانه داری آمریکا طی نشستی در موسسه کارنگی به تکرار ادعاهای پیشین مقامات آمریکایی علیه ایران پرداخت. وی در این نشست که با عنوان «تکامل تحریم ها و درسهایی برای آمریکا» برگزار شد ادعا کرد تحریم هایی که به خاطر برنامه هسته ای علیه ایران اعمال شده، هزینه های زیادی را بر این کشور تحمیل کرده است.

وی افزود این تحریم ها ایران را واداشت تا بر سر میز مذاکرات حاضر شود و تضمینی بود برای این که برنامه هسته ای این کشور صلح آمیز باقی بماند. به ادعای این مقام آمریکایی، تحریم های مذکور بهترین نمونه از کارایی همکاری و تلاش گروهی آمریکا و همپیمانانش بود.

گفتنی است، آمریکا ، انگلیس ، فرانسه و آلمان در نامه ای مشترک به سازمان ملل متحد مدعی شدند که آزمایش های موشکی بالستیک ایران در تضاد با قطعنامه های شورای امنیت است.

این چهار کشور غربی با ارسال نامه به دبیرکل سازمان ملل و نماینده اسپانیا مدعی شدند آزمایش موشکی اخیر ایران شامل شلیک موشک های بالستیک بوده که قادر به حمل کلاهک هسته ای است و در تضاد با قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت در جولای گذشته است.

منبع: خبرگزاری مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب