امروز جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
۱۹:۰۲:۳۹ - سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کمیته پشتیبانی بسیج دانش آموزی
جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان بجستان در محل اداره آموزش و پرورش تشکیل شد. صبح امروز جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان بجستان به منظور حضور دانش آموزان در حلقه های طیبه صالحین در محل اداره آموزش و پرورش منطقه بجستان برگزار گردید. در ابتدای این جلسه حیدری […]

DSCF5493

جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان بجستان در محل اداره آموزش و پرورش تشکیل شد.

صبح امروز جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان بجستان به منظور حضور دانش آموزان در حلقه های طیبه صالحین در محل اداره آموزش و پرورش منطقه بجستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حیدری ریاست آموزش و پرورش بجستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور کلیه اعضا در جلسه گفت: تشکیل حلقه های صالحین دانش آموزی جز مهمترین برنامه های آموزش و پرورش است و برای برگزاری و احیای این برنامه زیبا و انسان ساز آمادگی کامل جهت همکاری با حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی قاسم ابن الحسن(ع) را اعلام می کنیم.

در ادامه سرهنگ ابراهیم زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بجستان تاکیدداشت:برگزاری جلسات منظم کمیته هماهنگی و پشتیبانی باعث افزایش کیفیت و اثرگذاری بیشتر برنامه ها خواهد شد. این حلقه نباید زیاد خشک باشد که دانش آموزان از آن زده شوند و بهتر است برنامه هایی مانندديدار دانش آموزان بسيجي با امام جمعه ، تشكيل حلقه هاي صالحين با موضوع متنوع ، ثبت نام دانش آموزان در مسابقه علمي ، ورزشی و… صورت گیرد. همچنین چند سوله ورزشی در اختیار ماست که اگر دانش آموزان تمایل داشته باشند برای ورزش و فعالیتهای دیگر به صورت رایگان می توانیم در اختیار دانش آموزان قرار دهیم.

احسان کریم زاده جانشین حوزه داننش آموزی قاسم بن الحسن(ع) بجستان در رابطه با همکاری مدارس با حوزه گفت: استقبال مسئولین مدارس در چندین مدرسه قابل تحسین می باشد ولی متاسفانه بعضی از مدارس همکاری لازم را در جهت اجرای این برنامه انجام نمی دهند.

وی افزود: با توجه به نامه ای که از استان به دست ما رسیده است باید بالغ بر 120 حلقه در این مدارس ایجاد شود. از زمانی که این طرح را آغاز کرده ایم تا به حال بیش از یک ماه نشده و ما توانسته ایم حدود 75 حلقه ایجاد کنیم که در هر مدرسه ای حداکثر چهار حلقه و حد اقل یک حلقه ایجاد شده است و سعی در افزایش حلقه ها داریم. همچنین در نظر داریم از مدارسی که همکاری بسیار خوبی با ما داشته اند و ما را یاری کرده اند با اهدای هدیه ای ناقابل از آنان تشکر و قدردانی به عمل آوریم.

DSCF5489

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب