امروز سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
۲۰:۴۶:۱۰ - سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه کمیته هماهنگی و برنامه ریزی آموزش و پرورش
جلسه کمیته هماهنگی و برنامه ریزی آموزش و پرورش بجستان با موضوع ساماندهی نیروی انسانی برگزارشد. به گزارش بجستان نیوز، جلسه کمیته هماهنگی و برنامه ریزی آموزش و پرروش بجستان با موضوع چگونگی اجرای فرمایش مقام معظم رهبری در سال 93 در خصوص اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در سازماندهی و […]

حیدری

جلسه کمیته هماهنگی و برنامه ریزی آموزش و پرورش بجستان با موضوع ساماندهی نیروی انسانی برگزارشد.

به گزارش بجستان نیوز، جلسه کمیته هماهنگی و برنامه ریزی آموزش و پرروش بجستان با موضوع چگونگی اجرای فرمایش مقام معظم رهبری در سال 93 در خصوص اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در سازماندهی و ساماندهی نیروی انسانی در سال تحصیلی آینده و بررسی وضعیت موجود برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش بجستان و رییس کمیته برنامه ریزی با اشاره به نتایج جلسه پایان سال 92 که در شهرستان کاشمر برگزار شد  موضوع ساماندهی نیروی انسانی و فضای آموزشی را از اهم موضوعات مورد بحث برشمرد.

حسن حیدری عموان داشت: با توجه به اینکه در سال های آینده نیروی جدید اضافه نخواهد شد و تعداد قابل توجهی از همکاران نیزبازنشست می گردند موضوع نقل و انتقالات با بررسی کد  99 مورد توجه  و بررسی قرار گیرد. و همچنین نیروهایی که کسری ساعت دارند شناسایی و مدیریت شوند.

وی افزود: ضروری می باشد بخشنامه ای به مدارس ارسال گردد تا مدیران مدارس با تشکیل کمیته برنامه ریزی و ساماندهی نیروی انسانی نیاز خود را با رعایت نرم کلاس ها اعلام نمایند.

مدیر آموزش و پرورش بجستان همچنین به برگزاری جلسات مختلف با مدیران آموزشگاهها  در زمینه تاکید برحساسیت سازماندهی نیروی انسانی  و بحث هدفمندی یارانه ها در مدارس تاکید کرد: باید طوری برنامه ریزی شود که در تیرماه 93 وضعیت نیروها مشخص و در مرداد ابلاغ ها صادر گردد.

در پایان مقرر شد که تا پایان روز شنبه نهم فروردین فرم و جدول نیاز و مازاد نیروی انسانی به استان ارسال شود.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب