امروز پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
15:02:24 - چهارشنبه 21 اکتبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تور تفریحی و گردشگری شاد شاد شاد در تاسوعا و شب عاشورا !
امروز متولیان هرزه گی و حامیان بی قید و شرط مسلک لیبرالی پا را فراتر گذشته و در شب و روز تاسوعا برای جوانان ایرانی برنامه ریزی می کنند.

فساد

به گزارش بجستان نیوز به نقل از سرویس فرهنگی شیرازه، وقتی زدودن قداست ها در جامعه ای رواج پیدا کند ارزش ها ضد ارزش می شود و ضد ارزش ها مایه مباهات افراد جامعه به شمار می رود. آنگاه نامحرمان، نسخه های خود را برای سبک زندگی شما در قالب های مختلف ارائه می دهند و این تراژدی تا نابودی انسان در عرصه های اخلاقی به پیش می رود. اگر تا دیروز با موجی از شبهات در فضای مجازی برای تردید در باورهای دینی و ملی مواجه بودیم امروز متولیان هرزه گی و حامیان بی قید و شرط مسلک لیبرالی پا را فراتر گذشته و در شب و روز تاسوعا برای جوانان ایرانی برنامه ریزی می کنند. همین دیروز بود که اپرای عاشورا با تک‌خوانی یک زن برای حضرت اباعبدالله(ع) در تالار وحدت برگزار شد.

اردو مختلط 011

از طرفی چندی است در شبکه های اجتماعی تور های یک روزه ای از طرف آژانس های گردشگری تبلیغ می شود. تورهایی که در نحوه اجرا کمترین نظارت از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر روی آن ها صورت نمی گیرد. گواه این امر تصاویری است که افراد مراجعه کنند به این تورها بعد از انجام تور در صفحات خود در فضای مجازی به اشتراک می گذارند. از اختلاط در گردش های یک روزه تورهای گردشگری که بگذریم، برگزاری این تورهای آزاد در نهمین روز محرم (تاسوعا) تعجب آور است.
گردشگری
در فضای اهمال و انفعال دستگاه های ناظر و نیز بی قیدی و بی توجهی بخشی از جامعه در ایامی که عرق خورها و الوات کوچه و بازار قدیم به حرمت عزای امام حسین علیه السلام دور کارهای زشت خود را خط می کشیدند، اکنون به طور رسمی به هنجارهای مذهبی و اخلاقی و شرعی کج دهنی می شود.
 بررسی خبرنگار شیرازه نشان می دهد که در برخی از این تور ها علاوه بر نگه نداشتن حرمت ایام، اختلاط و اعمال منافی اخلاق و مصرف مشروبات الکلی مشاهده می شود. صوتی که در ادامه می آید مکالمه یکی از مراجعه کنندگان به یکی از آژانس های گردشگری است که به نوعی موید مطالب ذکر شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب