امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۱۴:۱۸:۳۳ - دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه بجستان:
تفکر انقلابی ایران را پیروز دوران دفاع مقدس کرد
فرمانده سپاه بجستان گفت: در سال ۵۷ جنگ علیه ایران شروع شد دشمن همه چیز را خوب رصد و بررسی کرده بودند ولی از یک چیز غافل بودند که همان رمز پیروزی ایران و استمرار انقلاب و نظام شد و آن تفکر انقلابی بود که اجازه ورود هیچ بیگانه ای را برای تصرف حتی یک متر خاک این کشور را نداد.

به گزارش بجستان‌نیوز، فرمانده سپاه بجستان صبح امروز در جلسه بزرگداشت  هفته دفاع مقدس که در محل ناحیه سپاه بجستان برگزار شد ضمن تقدیر از تعامل سازنده مدیران شهرستان بجستان و به بیانات مقام معظم رهبری پرداخت و اظهار کرد: اگر بیش از ۵۰ سال دیگر ازانقلاب و دفاع مقدس بگذرد باید رشادت ها و ارزشهای این دوران تبیین شود. در دوران دفاع مقدس دیدیم که چگونه نوجوانان ۱۳ ساله رفتند و از کیان این نظام و انقلاب دفاع کردند، رنگ این دوران الهی بود.

 

سرهنگ پاسدار علیرضا جنیدی ادامه داد: جنگ خسارات زیادی برای ملت ما در پی داشت، ما میتوانیم از این خسارات با نگاهی متفاوت بهتر بهره برداری کرد. اگر حوادث درست تبیین شود اثرات ماندگاری خواهد داشت. ویژگی های زیادی از شهدا مقفول مانده است و باید به آن پرداخت.

 

وی اذعان کرد: در بحث شعار سازی برای ارزشهای دفاع مقدس خوب عمل کردیم اما در جریان سازی نشر ارزشهای دفاع مقدس در جامعه ضعیف عمل کردیم در جریان جنگ ما بعد از قطع امید از بیگانه ها با استمرار و استقامت بر پایداری و ایستادگی بر روی پای خودمان موفق شدیم تا دشمن را به زانو در بیاوریم  و این تفکر دشمن را تاجایی پیش بردکه بعد از ۴۰ سال هنوز جرات حمله به ایران را به خود نمیدهد. تهدیدیاتی میکند که آن هم پوشالی است.

 

فرمانده سپاه بجستان ضمن اشاره به حضور بیش از ۳۰ کشور جهان درجنگ تحمیلی در مقابل ایران خاطر نشان کرد: در سال ۵۷ جنگ علیه ایران شروع شد و با این دید و تفکر که ایران کشوری نوپا است و در زمان ناچیز این کشو را از پای در می آوریم آنها همه چیز را خوب رصد و بررسی کرده بودند ولی از یک چیز غافل بودند که همان رمز پیروزی ایران و استمرار انقلاب و نظام شد و ان فقط تفکر انقلابی مردم این سرزمین بود که اجازه ورود هیچ بیگانه ای را برای تصرف حتی یک متر خاک این کشور را نداد.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب