امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
۱۵:۰۶:۴۴ - یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعدیل نیرو در وزارت علوم کلید خورد
مدیر اداری وزارت علوم: تعدیل نیرو نداریم تعدیل نیرو در وزارت علوم کلید خورد خبرگزاری تسنیم: جمعی از کارکنان وزارت علوم که بیشتر آنها به صورت پروژه‌ای فعالیت داشتند در تماس با خبرگزاری تسنیم از اقدام اخیر این وزارتخانه در تعدیل آنها خبر داد. یکی از این کارکنان در گفت‌گو با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد […]

وزارت علوم

مدیر اداری وزارت علوم: تعدیل نیرو نداریم

تعدیل نیرو در وزارت علوم کلید خورد

خبرگزاری تسنیم: جمعی از کارکنان وزارت علوم که بیشتر آنها به صورت پروژه‌ای فعالیت داشتند در تماس با خبرگزاری تسنیم از اقدام اخیر این وزارتخانه در تعدیل آنها خبر داد.

یکی از این کارکنان در گفت‌گو با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که بیشتر افرادی که از وزارت علوم اخراج شده‌اند کارکنان پروژه‌ای هستند و تعدادشان حدود 20 تا 30 نفر است.

این کارکنان که با معاونت‌های مختلفی از جمله فرهنگی، پژوهشی و اداری و مالی وزارت علوم  همکاری می‌کردند طی چند روز گذشته متوجه این موضوع شده و باید به دنبال مراحل تسویه حساب خود با بخش‌های مربوطه در وزارت علوم باشند.

اقدام وزارت علوم در اخراج این نیروها در حالی صورت می‌گیرد که فرامرز اکرمی مدیرکل امور اداری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از کافی نبودن نیروهای حاضر در وزارت علوم برای پست‌های تعریف شده در این وزارتخانه خبر داد.

مدیرکل امور اداری وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، درباه وضعیت این افراد اخراجی، گفت: با چنین موردی برخورد نکرده‌ایم. همکارانی که با این شرایط روبروه شده باشند تاکنون به معاونت اداری وزارت علوم مراجعه نکرده‌اند.

وی افزود: ممکن است این افراد از نیروهای پروژه‌ای باشند زیرا این افراد برای پروژه‌های پژوهشی به کار گرفته می‌شوند و با توجه به اتمام دوره پروژه خود با این مسئله روبرو شده باشند، زیرا این افراد متعلق به موضوعی هستند که برای آن به کار گرفته می‌شوند.

اکرمی خاطرنشان کرد: البته تاکنون چنین مواردی هم به من ارجاع داده نشده و از وضعیت افرادی که با شما تماس گرفته‌اند نیز اطلاع ندارم.

وی درپاسخ به سوالی در خصوص برنامه وزارت علوم برای تعدیل نیروهایش، گفت: بحثی درباره تعدیل نیرو در وزارت علوم مطرح نیست. ما در حال حاضر 880 پست در این وزارتخانه داریم که نیروهای‌مان کمتر از این میزان است.

این مقام مسئول در وزارت علوم با اشاره به اینکه اگر چنین نیروهایی وجود داشته باشند قبل از هر جایی مدیریت اداری متوجه اخراج آنها می‌شود، گفت: این افراد یا باید به این بخش مراجعه کنند و یا واحدی که عذر آنها را خواسته به ما اعلام کند که تاکنون چنین موضوعی مطرح نبوده است.

اکرمی درباره همکاری نیروهای پروژه‌ای، گفت: این افراد را با اطلاع ما به کار نمی‌گیرند و همکاری یا عدم همکاری آنها به حوزه اداری مربوط نیست.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب