امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۲۱:۴۱:۲۳ - دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترور معاون وزیر صنعت و معدن/عکس
به گزارش بجستان نیوز به نقل از بولتن نیوز ، شب گذشته رحمت‌‌آبادی معاون پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در خیابان گلبرگ تهران منطقه نارمک ترور و در دم جان باخت. صفدر رحمت آبادی معاون پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در یک سوء قصد در میدان سبلان تهران کشته شد. رحمت آبادی متولد […]

تروررررربه گزارش بجستان نیوز به نقل از بولتن نیوز ، شب گذشته رحمت‌‌آبادی معاون پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در خیابان گلبرگ تهران منطقه نارمک ترور و در دم جان باخت.
صفدر رحمت آبادی معاون پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در یک سوء قصد در میدان سبلان تهران کشته شد. رحمت آبادی متولد کنگاور بوده اما دوران مسوولیت خود را از اسلام اباد غرب و ریاست ستاد بسیج اقتصادی و ریاست بازرگانی اسلام اباد غرب در دهه شصت و ابتدای دهه هفتاد، آغاز نمود. مرحوم رحمت آبادی سپس مصادری چون مديركل هماهنگي و امور مجلس وزارت بازرگاني سابق و سرپرست معاونت هماهنگي و امور مجلس وزارت صنايع سابق را برعهده گرفتند و درنهایت، پس از ادغام وزارتخانه های بازرگانی و صنایع و معادن، باحکم مهدی غضنفری (وزیر بازرگانی و وزیر صنعت، معدن و تجارت در دولت آقای احمدی نژاد)، در مردادماه ۱۳۹۰ به عنوان معاون هماهنگي و امور مجلس وزارت تازه تأسیس صنعت ، معدن و تجارت منصوب گردید. در دولت یازدهم و با آغاز وزارت محمدرضا نعمت زاده، وی در معاونت پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ابقا گردیده بود.

«صفدر رحمت آبادی» معاون پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در حالی که سوار بر خودروی شخصی (پژو پارس) در میدان سبلان، ابتدای خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ) بود مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.
گفته شده، فرد ناشناس با اسلحه، دو تیر یکی به سینه و دیگری به سر وی شلیک کرده است.
سرهنگ علیرضا محرابی درباره قتل صفدر رحمت آبادی معاون پارلمانی وزیر صنعت اظهار داشت: احتمالا قتل آقای رحمت آبادی با انگیزه‌های شخصی رخ داده است و موضوع ترور و مسایل سیاسی در کار نبوده است.

وی ادامه داد: مأموران آگاهی و پلیس امنیت از‌‌ همان لحظات اولیه شروع به اقدامات برای شناسایی ضارب یا ضاربین کرده‌اند و تا این لحظه به نظر می‌آید گلوله از داخل ماشین شلیک شده است.

کار‌شناسان پلیس در حال بررسی موضوعات برای کشف سرنخ‌هایی از علت و عامل این قتل هستند

2

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب