امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
۸:۵۴:۴۱ - چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترم تابستان پیام نور
دانشگاه پیام نور ترم تابستان خود را زودتر از دستور العملی که دانشگاه پیام نور صادرکرده بود آغاز کرد. دانشگاه پیام نور واحد بجستان ترم تابستان را آغاز کرد. براساس دستور العملی که دانشگاه پیام نور صادر کرده بود امتحانات ترم تابستان در ۵نوبت از2شهریور تا 10شهریورماه برگزارخواهد شد. به گزارش بجستان نیوز از پیام […]

بجستان نیوز

دانشگاه پیام نور ترم تابستان خود را زودتر از دستور العملی که دانشگاه پیام نور صادرکرده بود آغاز کرد.

دانشگاه پیام نور واحد بجستان ترم تابستان را آغاز کرد.

براساس دستور العملی که دانشگاه پیام نور صادر کرده بود امتحانات ترم تابستان در ۵نوبت از2شهریور تا 10شهریورماه برگزارخواهد شد.

به گزارش بجستان نیوز از پیام نور بجستان با توجه به بخشنامه جدید و به دلیل تغییر زمان شروع سال تحصیلی ۹۳-۹۲از مهر ماه به نیمه شهریور و همچنین با توجه به تقویم اعلام شده از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری دانشگاه موظف شده ترم تابستان را زودتر از زمان اعلام شده در خبرهای قبل اعلام کند.

براین اساس آغاز انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲دانشگاه پیام نور از تاریخ ۲۹تیر ماه به ۲۶تیر ماه تغییر یافت و تا ۵مرداد ۹۲ادامه داشت.

همچنین امتحانات ترم تابستانی دانشجویان دانشگاه پیام نور نیز به جای ۲تا۱۰شهریور به ۲۷مرداد تا ۵شهریور ماه ۹۲تغییر یافت.

برهمین اساس  دانشگاه پیام نور واحد بجستان نیز با تفاوت چند روزه امتحانات ترم تابستان را ازتاریخ 92/05/27 تا 92/06/05 تعیین کرده است که تا امروز 2 نوبت ازامتحانات برگزار شده است.

دانشجویان عزیز می توانند کارت ورود به جلسه را ازطریق سیستم گلستان به آدرسreg.pnu.ac.ir  دریافت نمایند.

طبق دستورالعمل پیام نورزمان مهمان شدن برای ترم تابستان 92حداکثر تا 31 تیرماه تعیین شده بود. ترم تابستان پیام نور حذف و اضافه ندارد.درضمن تابستان امسال دروس بیشتری نسبت به سالهای قبل ، برای دانشجویان ارائه شد.دروس بدون منبع و دارای واحد عملی قابل ارائه در دوره  تابستانی نمی باشد.

 

بجستان نیوز

بجستان نیوز

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب