امروز پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷
۲۱:۲۳:۰۱ - پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین دوره المپیاد بازی های بومی محلی خراسان رضوی/
تربت حیدریه قهرمان و بجستان برترین میزبان شد
اولین دوره المپیاد بازی های بومی محلی ویژه دهیاران منتخب منطقه ای استان خراسان رضوی با حضور ۹ شهرستان و ۶۰ دهیار در ۴ رشته به میزبانی بجستان برگزار و سر انجام تربت حیدریه با کسب ۳ مدال بر سکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش بجستان‌نیوز، اولین دوره المپیاد بازی های بومی محلی ویژه دهیاران منتخب منطقه ای استان خراسان رضوی با حضور ۹ شهرستان و ۶۰ دهیار در ۴ رشته (دال پلان، هفت سنگ، تیر و کمان سنتی، چوب کشی) به میزبانی اداره ورزش و جوانان و هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان بجستان برگزار شد.

 

در مراسم افتتاحیه این المپیاد محمدرضا خوش باطن رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی خراسان رضوی ضمن تقدیر از اداره ورزش و جوانان و هیات ورزش روستایی شهرستان بجستان اظهار کرد:  این دوره برای اولین بار در سطح کشور به میزبانی شهرستان بجستان برگزار گردید مضاف بر اینکه شهرستان بجستان بعنوان برترین شهرستان استان خراسان رضوی در زمینه میزبانی مسابقات و همایش ها انتخاب و همواره یکی از دو هیات برتر خراسان رضوی در ارزیابی عملکرد می باشد.

 

علی اصغر اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه مراسم از پیگیری ها و حمایت های همه جانبه کلیه دستگاه های اجرایی، دستگاه های نظامی و انتظامی تقدیر کرد و گفت: اگر امروز ما مورد تقدیر رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان  قرار میگیریم به لطف، همدلی و پای کار بودن مردم و مسئولان این شهرستان است.

در حاشیه این همایش از رئیس اداره ورزش و جوانان و حسن اکبری رئیس هیات ورزش روستایی  شهرستان با اهدا حکم، تجلیل شد و همچنین با پیشنهاد اداره ورزش و جوانان و تایید استان حسن اکبری در سمت رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان بجستان ابقا شد و حکم  توسط خوش باطن به اهدا شد.

اما بعد از انجام بازی ها در چهار رشته و بین  ۶۰ دهیار از ۹  شهرستان نتایج بدست آمده به شرح زیر است:

رشته هفت سنگ

مقام اول:
محسن محمد نژاد از شهرستان بردسکن

مقام دوم:
حسن قدبی بهاباد از شهرستان گناباد

مقام سوم:
هادی شیدایی از شهرستان مه ولات


رشته دال پلان:

مقام اول:

محمد مسروری از شهرستان بردسکن

مقام دوم:

احمد داوری از شهرستان گناباد

مقام سوم:
مجید اسماعیل نیا از شهرستان تربت حیدریه

رشته تیر و کمان سنتی:
مقام اول:
عباس اسماعیلی از شهرستان خلیل آباد

مقام دوم:
آقای مجتبی یوسفی از شهرستان تربت حیدریه
مقام سوم:
و آقای حمید رضا کبوتری از شهرستان زاوه

رشته چوب کشی:
مقام اول:

علیرضا زاهدی از شهرستان تربت حیدری
مقام دوم:
آقای اسماعیل کرمی از شهرستان گناباد

مقام سوم:
آقای حسین پاسبان از شهرستان زاوه

در مجموع شهرستان تربت حیدریه با کسب ۲۳ امتیاز مقام اول ، شهرستان گناباد با ۲۱ امتیاز مقام دوم و شهرستان بردسکن با ۲۰ امتیاز مقام سوم را کسب کرد

     

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب