امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
۱۱:۴۴:۲۸ - یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق اقتصاد مقاومتی با تجمیع سرمایه‌های خرد
نماینده مردم بجستان و گناباد بهترین راهکار برای تحقق اقتصاد مقاومتی را تجمیع سرمایه‌های خرد دانست. به گزارش بجستان نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر نقش مردم در نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: استفاده از سرمایه های خرد و تقویت بخش تعاون از عومل مهم در نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی است. […]

رجایی

نماینده مردم بجستان و گناباد بهترین راهکار برای تحقق اقتصاد مقاومتی را تجمیع سرمایه‌های خرد دانست.

به گزارش بجستان نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر نقش مردم در نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: استفاده از سرمایه های خرد و تقویت بخش تعاون از عومل مهم در نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی است.

دکتر رجایی درباره تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: ابتدا باید دید هدف از اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ریاضتی نیست به دلیل اینکه شرایط ایران با کشورهای دیگر که مجبور به تحمل ریاضت اقتصادی هستند متفاوت است.

رجایی عنوان داشت: اقتصاد مقاومتی یعنی در کنار صرفه جویی در هزینه ها تلاش کرد اقتصاد کشور را رونق داد و مردم کشور را از رفاه اقتصادی برخوردار کرد.

وی ادامه داد: وابستگی به فروش نفت، پائین بودن بهره وری، نبود فرهنگ مالیاتی و توسعه نامتوازن کشور از ضعف های اقتصادی است که باید با برنامه ریزی عملیاتی این مشکلات را حل کرد.

رجایی تصریح کرد: باید توجه داشت امروزه جنگ در دنیا به جنگ اقتصادی تبدیل شده است بنابراین باید با اجرای اقتصاد مقاومتی زمینه ای فراهم کرد که مانع نیل دشمنان به اهدافشان درباره ایران شد.

وی گفت: برای کاهش وابستگی کشور به درآمدهای حاصل از فروش نفت باید تلاش کرد فرهنگ پرداخت مالیات در کشور برقرار شود این در حالی است که کاهش تصدی گری دولت نیز نباید فراموش شود.

رجایی افزود: موضوع مهم در اقتصاد مقاومتی استفاده از ظرفیت بخش تعاون کشور است بنابراین باید با طراحی برنامه و تقویت فرهنگ همکاری تعاونی ها را تقویت کرد.

وی یادآور شد: برای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی باید از ظرفیت سرمایه های کوچک مردم نیز استفاده کرد و در کل باید برنامه های بلندمدت نیز در این زمینه داشت.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب