امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
19:34:31 - دوشنبه 20 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه بجستان در دیدار با بسیجیان:
بسیج ارگانی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی است
امام جمعه بجستان گفت: در ابتدای شکل گیری سپاه آرمی که برای سپاه طراحی شد برگرفته شده بود از شعایر فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، نظامی و اقتصادی که امروز میبینم با ورود مجموعه بسیج به اکثر این عرصه ها روند رو به رشدی را شاهد بودیم. همچون که در جنگ و حضور بسیجیان در این میدان سرنوشت جنگ را رقم زد.

به گزارش بجستان‌نیوز، حجت الاسلام حسین وحیدی بعد ظهر امروز و همزمان با اولین روز از هفته بسیج در دیدار پاسدران و بسیجیان شهرستان بجستان دردفتر امام جمعه بجستان اظهار کرد: برخی کوچه ها این شهر الگو است و این را تاریخچه کوچه ها میگوید کوچه هایی که ۱۰ شهید در دل خود جای داده است و باید شاخص شود و مردم بهتر بشناسند.

 

امام جمعه بجستان به نقش آفرینی بسیج  در صحنه های مختلف بعد از انقلاب پرداخت و تصریح کرد: عملکرد بسیج از بدو تاسیس آن بسیارمثبت بوده است و امام نیز خود را بسیجی دانست و بسیج را قلب خود خطاب کرد و این نشانگر جایگاه و کار آمدی بسیج است.

 

وحیدی ادامه داد: بعد از انقلاب ارتش ایران کمی تضعیف شد چون تعدادی از افسران آن فرار و تعدادی نیز از این مجموعه خارج شدند و همین باعث شد، برخی گروهای سیاسی به دنبال تخریب و تضعیف این نهاد بپردازند و لی شخص امام ارتش  را از مردم میدانستند ومیخواستند باقی بماند و با وجود این بر آن شدند و سپاه را در کنار ارتش بوجود آوردند، وجود سپاه باعث شد تا کودتای احتمالی ارتش موقت را خنثی کند.

 

امام جمعه بجستان اذعان کرد: در ابتدای شکل گیری سپاه آرمی که برای سپاه طراحی شد برگرفته شده بود از شعایر فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، نظامی و اقتصادی که امروز میبینم با ورود مجموعه بسیج به اکثر این عرصه ها روند رو به رشدی را شاهد بودیم. همچون که در جنگ و حضور بسیجیان در این میدان سرنوشت جنگ را رقم زد.

 

وی عنوان کرد: بسیج به اقتضای زمان، مکان و نیاز جامعه، تکلیف و مسیر حرکتشان مشخص میشود در جنگ، بعد نظامی‌گری بسیج پرنگتر شد و پس از جنگ سازندگی و امروز در بعد اقتصادی و فرهنگی کار میکند هر چند از بعد های دیگر که سازندگی و حتی سیاسی است نباید غافل شود هر چند بسیج متشکل از نخبگانی هستف کار بلد  و کارهای خود را تا به امروز درست انجام داده اند و من بعد نیز در همین مسیر قدم برخواهند داشت.

 

وی ضمن تسلیت به مردم مظلوم و زجر کشیده استان کرمانشاه  خاطر نشان کرد: امروز الحمدالله همه پاسدارن، بسیجی هستند و بسیج نیز ارتشی مردمی است ، در موضوع زلزله کرمانشاه مقام معظم رهبری تاکید کردند و گفتند سپاه، ارتش و بسیج مشکل مردم را در مناطق زلزله زده حل کنند دقت داشته باشید به بیانات آقا و ساده از کنار این مطالب نگذرید و بیاید با خودتون بیاندیشید چرا آقا فقط شماها را خطاب قرار داد در صورتی که وظیفه ارگان دیگر است تا این بحران را مدیریت کند.

انتهای پیام/

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب