امروز سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
۶:۵۰:۱۵ - چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بر طرف کردن ترافیک با نصب بولارد در خیابان
برقراری امنیت عبور و مرور در خیابان ها از وظایف راهنمایی رانندگی است که برای بر قراری این امنیت و آرامش اقدام  به نصب بولارد های پلاستیکی کرده است. به گزارش بجستان نیوز ، جهت پیشگیری از تصادفات در خیابان دو طرفه امام خمینی (ره) ، که یکی از خیابانهای اصلی و پر ترافیک شهرستان […]

DSCF4395برقراری امنیت عبور و مرور در خیابان ها از وظایف راهنمایی رانندگی است که برای بر قراری این امنیت و آرامش اقدام  به نصب بولارد های پلاستیکی کرده است.

به گزارش بجستان نیوز ، جهت پیشگیری از تصادفات در خیابان دو طرفه امام خمینی (ره) ، که یکی از خیابانهای اصلی و پر ترافیک شهرستان می باشد انجام جداسازی توسط شهرداری محترم بجستان با نصب گل میخ های پلاستیکی (پلی کربنات) از میدان شهدا تا چهار راه وحدت  صورت گرفته و ادامه این مسیر تا میدان صاحب الزمان انجام خواهد شد.

ترافیک در خیابان اصلی و کم عرض بجستان ، مردم را کلافه کرده است. این اقدام با هدف جلوگیری از تداخل ترافیک وسایل نقلیه در سطح خیابان و بهبود ترافیک در سطح شهر می باشد.

یکی از علل ایجاد ترافیک در این خیابان نبود پارکینگ مناسب می باشد که در نتیجه  این خیابان های کم عرض به پارکینگ تبدیل شده و سبب ایجاد ترافیک بیشتر در این خیابان شده است.

کم عرض بودن خیابان ها و پیاده روها، قرار دادن وسایل مغازه ها در پیاده روها ، وجود برخی ادارات و تمرکز بانک ها در خیابان امام نیز گره ترافیکی را بیشتر کرده است.

مشکل ترافیکی در مرکز شهر و دیگر مناطق نیز درحالی است که فضای پارکینگ ها ی موجود به هیچ وجه جوابگو نیست.

با تصمیمات اجرایی که از راهنمایی و رانندگی صادر شده است شهرداری مجری نصب علائم ترافیکی و تابلوها می باشد.

راهنمایی و رانندگی به منظور روان سازی ترافیک ، جدا سازی مسیر رفت و برگشت ، جلوگیری از تداخل رو در روی خودروها و کاهش تصادفات ، نصب گل میخ پلاستیکی (پلی کربنات) به عنوان جدا کننده در خیابان موثر دانسته و اقدام به نصب این گل میخ ها نموده است.

با نصب این موانع بار ترافیک کم نشده و با توجه به توقفهای دوبل که انجام می شود رانندگان مجبور به عبور از روی این موانع می شوند که این طی مسیر از روی موانع  با ایجاد صدایی و تکانهای شدیدهمراه است و رانندگان ترسیده و منجر به سرعت گرفتن وسایل نقلیه شده و به نظر می رسد ترافیک بیشتر و تصادفات و حوادث ناگوار هم بیشتر خواهد شد.

با توجه به قرار گرفتن ادارات ، بانکها و مغازه های اصلی که بازار اصلی بجستان را تشکیل می دهد بهترین اقدامی که می توان برای روان سازی عبور و مرور انجام داد افزایش پارکینگها در این خیابان و جلوگیری از پارک کردن وسایل نقلیه در تمام مسیر این خیابان می باشد.

DSCF4400

DSCF4397

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. دوست شیخ   ۱۳۹۲-۰۹-۱۳  

  بهترین کار استفاده از سیستم پارکبان است که هم درآمدی برای شهرداری داشته باشد هم سه چهار نفری بروند سرکار و هم بعضی ها خیابان را به نام خود نزنند با پارک کردن های طولانی شان!

 2. حجت   ۱۳۹۲-۰۹-۱۴  

  باسلام به عزیزان سخت کوش 
  خیابان امام خمینی اگه از سمت میدان صاحب الزمانی تا چهار راه وحدت یک طرف بشود خیلی بهتر خواهد بود باتشکر از تمام عزیزان ولایی

 3. مهدي   ۱۳۹۲-۰۹-۱۷  

  كاش قبل از نصب اين علامتها، اول يك آسفالت درست حسابي مي كردند كه دوباره مجبور نشن اونا رو بكنند.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب