امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۱۸:۲۱:۵۸ - سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جلسه ستاد بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر شهرستان
جلسه ستاد بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر شهرستان با حضور جناب آقای کاظمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر استان برگزار گردید. این جلسه که در محل فرمانداری و با حضور جمعی از مدیران شهرستان، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران حضور داشتند. اسدی بخشدار مرکزی ضمن تقدیر از […]

جلسه ستاد بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر شهرستان با حضور جناب آقای کاظمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر استان برگزار گردید. این جلسه که در محل فرمانداری و با حضور جمعی از مدیران شهرستان، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران حضور داشتند.

اسدی بخشدار مرکزی ضمن تقدیر از حضور اعضاء و تبریک دهه غبار روبی و تکریم مساجد ضرورت گسترش بیمه روستائیان و عشایر و کاهش فاصله طبقاتی از معضلات اساسی جوامع امروزی دانستند که می توان با این روش سطح زندگی طبقات محروم جامعه و جایگاه اقتصادی  اجتماعی آنان را ارتقاء داد.

اسدی افزود: از جمله مزایای این بیمه می توان به مسائل اجتماعی – روانی و سیاسی برشمرد.

وی به فرمایش مقام معظم رهبری که حرکت به سمت گشودن گروه های مردم و ایجاد یک زندگی سالم و مرفه وظیفه اسلامی همه است اشاره نمودند و از دهیاران شوراهای اسلامی خواستند که با توجه به اینکه ۸۵% افراد فاقد بیمه از این نوع بیمه که در آینده می توانند از مزایا و مستمری بگیر استفاده نمایند. همچنین وی اشاره کرد تا نسبت به شناسایی این افراد سریعتر اقدام نمایند تا در پایان سال جشن شکرگزاری افراد فاقد بیمه را داشته باشیم.

بخشدار مرکزی بجستان تعداد افراد این بیمه را تعداد ۱۲۹۴ خانوار که تاکنون ۹۲ خانوار از مزایا و مستمری استفاده می کنند و در پایان یک خانوار دیگر به این جمع اضافه گردید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب