امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۷:۱۳:۴۹ - پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری اولين جلسه مجمع عمومی انجمن اوليا و مربيان آموزش وپرورش شهرستان بجستان
اولین جلسه انجمن اولیا و مربیان بجستان سال تحصیلی 95-94 با حضور مدیر آموزش و پرورش و کارشناس انجمن اولیاء و مربیان برگزار شد.

pictuer 080(3)

به گزارش بجستان نیوز، اولین جلسه انجمن اولیا و مربیان دبیرستان امام رضا (ع) شهرستان بحستان صبح روز سه شنبه 17 شهریور ماه با حضور مدیر آموزش و پرورش و کارشناس انجمن اولیاء و مربیان برگزار و در پایان این جلسه اعضای جدید انجمن اولیاء و مربیان برای سال تحصیلی 95-94 انتخاب شدند.

مدیر آموزش و پرورش بجستان در جمع اولیاء دانش آموزان شبانه روز امام رضا(ع) با اشاره به سیاست های کلی آموزش و پرورش به تبیین موضوع ساماندهی نیروی انسانی و توسعه مشارکت ها پرداخت.
مهدی آقایی با بیان اینکه هدف از ساماندهی نیروی انسانی کیفیت بخشی آموزشی است خاطر نشان کرد: ممکن است در بعضی از مناطق و مدارس با توجه به پایین بودن نرم کلاسی مشکلاتی در خصوص ساماندهی نیروی انسانی به نظر برسد که با ایجاد راهکارهای حمایتی مناسب  قابل حل و برطرف شدن است.
وی با اشاره به برکات ساماندهی صحیح نیروی انسانی افزود: درساماندهی نیروی انسانی با بکار گیری و استفاده مطلوب از تمام ظرفیت نیروی انسانی موجود علاوه برصرفه جویی در سطح کلان باعث ارتقای کیفیت آموزشی خواهد شد.

pictuer 076(2)

مدیر آموزش و پرورش بجستان در بخشی از سخنان خود دبیرستان شبانه روزی امام رضا (ع) را یکی از مدارس موفق در زمینه توسعه مشارکت ها بر شمرد و با اشاره به جذب 300میلیون ریال کمک های مردمی در سال تحصیلی گذشته، ضمن ارج نهادن به اقدامات خداپسندانه خیرین گفت: میانگین کشوری هزینه آموزشی هر دانش آموز در طول سال نزدیک به 20میلیون ریال بوده که این رقم در شهرستان بجستان با توجه به پراکندگی شهرستان و ترم کلاسی، بیش از 40میلیون ریال برای هر دانش آموز است.
وی توسعه مشارکت ها در مدارس را فقط توجه به مباحث مالی ندانسته و افزود: اولیاء با مشارکت در کلیه برنامه های آموزشگاه از قبیل فعالیت های آموزشی، پرورشی، فرهنگی و.. می توانند بازویی قوی برای مدیر مدرسه در جهت پیشبرد اهداف باشند.
برگزاری کلاس های آموزش خانواده موضوع دیگری که مدیر آموزش و پرورش  به آن اشاره و از اولیاء خواست، همیاری و همکاری لازم را جهت برگزاری مطلوب و اثر گذار این کلاس ها در طول سال تحصیلی داشته باشند.
در ابتدای این جلسه مدیر آموزشگاه ضمن قدردانی ازهمیاری اولیاء و مربیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در طول سال تحصیلی بیان و با تشکر از اعضای انجمن اولیاء و  مربیان سال قبل، از حضور به موقع اولیاء و توجه آنان به وضعیت تحصیلی دانش آموزان قدردانی کرد.

95610

یکی از مسائل قابل تاملی که افتخاری مدیر دبیرستان شبانه روزی امام رضا(ع) به آن اشاره نمود هزینه تعویض فیلتر دستگاه آب شرین کن مدرسه به مبلغ 15 میلیون ریال در سال تحصیلی گذشته بود که این خود توجه جدی به مدارس مناطق کم برخوداری که حتی از نعمت آب شیرین و قابل دسترس محرومند را می طلبد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب