امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
۱۵:۳۹:۰۴ - یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار بجستان خبرداد:
بحران ۷۰ هکتاری در بجستان!
شهردار بجستان صبح امروز در شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان از وجود ۷۰ هکتار بافت فرسوده در بجستان خبرداد و خواست تا تدابیری برای رفع این مشکل اتخاذ شود.

به گزارش بجستان‌نیوز، فرماندار بجستان صبح امروز در شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بجستان که در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد اظهار کرد: مشکلات پیش رو در مراحل بحرانی، فرماندهی یکپارچه است، نا هماهنگی در بین برخی ادارات کار را خراب میکند.

 

حسین ابراهیمی ادامه داد: این مانور برای تقویت و هماهنگی بین ادارت و نهادها برگزار شد تا در شرایط بحرانی بازدهی بهتری داشته باشیم.

 

 

حسین اسدی معاون فرماندار به مشکلات بحرانی فراروی بجستان پرداخت و اذعان کرد: با توجه به اینکه بجستان روی گسل قرار گرفته شده نیاز به توجه ویژه ای به این شهرستان است.

 

وی به اقدامات این شهرستان در مراحل بحرانی پرداخت و تصریح کرد: بجستان با وجود قرار گیری در شاهراه اصلی جنوب به مشهد،  در سال ۹۳ که جاده ها دچار یخبندان شده بود، اسکان بیش از ۱۲۰۰ خودرو در یک شب نشانگر ظریف بالااین شهرستان است.

 

شهردار بجستان سخنرانی دیگر این نشست بود که مشکلات و خطرات گسل بجستان پرداخت و عنوان کرد:  گسل شرق به غرب که از بجستان میگذرد و قنوات این شهر که ارتفاع به کمتر از ۶ متر از کف زمین رسیده است. این دو مورد به بحران تبدیل شده است و این خطر جدیست.

 

حمیدرضا داورزنی ادامه داد:  نبود ادوات لازم و مکان مناسب برای مدیریت بحران  از  معضلاتی است که نیاز به توجه استانی دارد، سوله بحران بجستان ۵ سال است که به حالت نیمه کاره رها شده است و نیاز به تامین اعتبار دارد تا به بهره برداری برسد و در صورتی که به همین منوال ادامه پیدا کند مستهلک خواهد شد و باید دوباره از صفر شروع کرد.

 

شهردار بجستان از وجود فقط دو دست لباس مخصوص آتش سوزی در بجستان خبر داد و اذعان کرد: وجود ۷۰ هکتار بافت فرسوده آنهم با کوچه های باریک و برخی غیر قابل عبور خودرو در بجستان، یک بحران است و باید تدابیری در این خصوص اتخاذ شود.

 

بعد از این نشست مدیرکل بحران خراسان رضوی از سوله بحران شهربجستان بازدید کرد

 

انتهای پیام/

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. همشهري   ۱۳۹۶-۰۸-۲۹  

    باسلام هی شعار ندید دو دستگاه منزل مسکونی در کوچه فرهنگ امام خمینی ۴ مالکین اما دگی خود را جهت عقب نشینی و تعریض کوچه اعلام کرده اند نمی دانم چرا شهرداری سنگ اندازی می کند لازم به ذکر است از این کوچه یک وانت با دردسر عبور میکند حالا اتفاقی بیفتد امبو لانس یا اتش نشانی چگونه کمک رسانی خواهد کرد.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب