امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
۱۳:۴۸:۱۲ - سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بجستان میزبان بزرگترین کنگره حامیان رسانه ای جبهه جهانی مقاومت اسلامي مي شود
نوید کمالی دبیر همایش بزرگ رسانه و مقاومت اسلامی  امروز در گفت‌وگو باخبرنگار بجستان نيوز اظهار کرد: همایش بزرگ رسانه و مقاومت اسلامی پنج شنبه 93/05/23 براي اولين بار در بجستان با هدف برجسته‌سازی نقش رسانه‌های جهان اسلام و حمایت از مقاومت فلسطین برگزار مي گردد. وی بر همکاری خبرنگاران و رسانه‌های داخلی با رسانه جهان اسلام تاکید کرد و […]

download

نوید کمالی دبیر همایش بزرگ رسانه و مقاومت اسلامی  امروز در گفت‌وگو باخبرنگار بجستان نيوز اظهار کرد: همایش بزرگ رسانه و مقاومت اسلامی پنج شنبه 93/05/23 براي اولين بار در بجستان با هدف برجسته‌سازی نقش رسانه‌های جهان اسلام و حمایت از مقاومت فلسطین برگزار مي گردد.

وی بر همکاری خبرنگاران و رسانه‌های داخلی با رسانه جهان اسلام تاکید کرد و افزود: هدف از این همایش تبیین نقش ویژه رسانه در آگاهی بخشی جهانی با تکیه بر مقاومت اسلامی است.

دبیر نخستین همایش بزرگ رسانه و مقاومت اسلامی ادامه داد: تمام فعالان رسانه‌ای جهان اسلام باید دست در دست هم دهند تا وقایع و حوادث فلسطین و به ویژه نوار غزه را منعکس کرده و در تقویت جبهه جهانی مقاومت اسلامی کوشا باشند.

وی بیان کرد: مقاومت اسلامی با حمایت رسانه‌ای توان گسترش جبهه مقاومت در برابر حق علیه باطل را دارد، بنابراین رسانه‌ها باید با تسلیحات رسانه‌ای خود که همانا قلم آنهاست به یاری مجاهدین عرصه مقاومت بشتابند.

کمالی با تاکید بر اینکه حل موضوع فلسطین اولویت جهان اسلام است مطرح کرد: امروز امت اسلامی چاره‌ای جزو تقویت جبهه مقاومت تا نابودی جبهه استکبار ندارد، زیرا فلسطین دغدغه مشترک جهان اسلام است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب