امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۸:۳۵:۴۰ - چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین شورای اداری بجستان یک صدا حمایت از کالای ایرانی شد
اولین نشست شورای اداری بجستان با محوریت حمایت از تولید داخلی برگزار شد و فرماندار بجستان در این نشست ضمن تاکید به حمایت از کالای ایرانی هر چند کم کیفیت، مسئولان را پیش قراولان حمایت از تولید داخلی قلم داد کرد.

به گزارش بجستان‌نیوز، حسین ابراهیمی فرماندار بجستان عصر امروز در اولین جلسه شورای اداری امسال بجستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به شعار امسال اشاره و اظهار کرد: دغدغه مقام معظم رهبری، دولت و مسئولان حمایت از تولیدات داخلی و  کالای ایرانی بوده و همه احاد مردم نیز باید حمایت کرده و تولید کنندگان نیز لازم است کالای با کیفیت به مردم بدهند.

 

 

فرماندار بجستان ادامه داد: در سخنان رهبری نکته ای مورد تاکید بوده و جلب نظر می کرد که باید همه به آن توجه کنیم وآن اینکه در حالی که ما بسیاری از تولیداتمان با کیفیت می باشد ولی با نام و مارک خارجی به بازار عرضه می شود و نباید اینگونه باشد.

 

 

وی تولید را هر چند بی کیفیت نیاز به حمایت دانست و عنوان کرد: حمایت از کالای ایرانی باعث اشتغال و ایجاد روحیه شادابی و نشاط در خانواده ها می شود زیرا ما مگر نه این است که بسیاری از کالاهای خارجی بی کیفیت را مصرف می کنیم که بهره ای هم از آنها نمی بریم و دور میریزیم و این یعنی کمک به چرخ اقتصادی سایر کشورها.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان مسئولان را جلو دار حرکت آحاد مردم در زمینه مصرف کالای داخلی دانست و اظهار کرد: باید راهی را انتخاب کنیم که همیشه مانند بسیاری از کشورها جلو دار باشیم و به فکر شهر و کشور خودمان باشیم.

 

 

وی به گفته های استاندار خراسان رضوی پرداخت از  راهبردهای اساسی استاندار خراسان برای مسئولان که هشت راهبرد از جمله تداوم تولید و اشتغال، ارتقاء خدمات دولت، سلامت و رعایت حقوق شهروندی، استفاده از کمکهای مردمی و… گفت و گفت: عملکرد همه مدیران در پایان سال مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

 

 

ابراهیمی در پایان موفقیتهای مسئولان شهرستان در سال ۹۶ را اعلام و اظهار کرد: همین بس که ما جزء شهرستانهای برتر استان هستیم و ۱۰۰ درصد اعتبارات شهرستان در زمینه اشتغال را جذب و از اعتبارات شناور که سایر شهرستانها نتوانسته اند جذب کنند، جذب و ۷۴۷ مورد زمینه اشتغال را فراهم و ثبت سامانه کنیم هر چند که کاستی هایی داریم ولی این به آن معنی نیست که همه بیکارها را توانسته ایم جذب کنیم و برایشان شغل ایجاد کنیم چون منابع محدود است.

 

 

در این جلسه حجت الاسلام حسین وحیدی امام جمعه بجستان با اشاره به سخنان رهبری از همه مردم و مسئولان خواست تولیدات‌ داخلی را حمایت و مصرف آن را افتخار خود بدانند که در بسیاری از کشور ها با این نگاه توانسته اند پیشرفتهای خوبی عاید خود کنند.

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب