امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
۹:۴۴:۳۶ - سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین جلسه شورای اسلامی شهر بجستان
رئیس شورای اسلامی شهر بجستان از انتصاب شهردار در اولین جلسه این شورا خبر داد و گفت: آقای مرتضی رئیسی  در سمت خود ابقا شد. دراولین جلسه شورای شهر بجستان که با تلاوت قرآن مجید شروع شد جناب آقای ابراهیم قربانی به عنوان رئیس سنی جلسه انتخاب و در رای گیری مخفی که صورت گرفت […]

بجستان نیوز

رئیس شورای اسلامی شهر بجستان از انتصاب شهردار در اولین جلسه این شورا خبر داد و گفت: آقای مرتضی رئیسی  در سمت خود ابقا شد.

دراولین جلسه شورای شهر بجستان که با تلاوت قرآن مجید شروع شد جناب آقای ابراهیم قربانی به عنوان رئیس سنی جلسه انتخاب و در رای گیری مخفی که صورت گرفت جناب آقای ابراهیم قربانی به عنوان ریاست به مدت یک سال ، آقای استادزاده به عنوان معاون ، آقای پوراسماعیل به عنوان خزانه دار و آقایان کریمیان و مرجانی به عنوان منشی و عضو شورا انتخاب شدند.

آقای ابراهیم قربانی(ریاست شورای شهر) در گفت‌وگو با خبرنگار بجستان نیوز اظهار کرد: در نخستین جلسه‌ای که اعضای شورا شهر در محل این شورا برگزار کردند به توافق رسیده و شهردار فعلی این شهر، جناب آقای مهندس مرتضی رئیسی را در سمت خود ابقا کردند.

وی افزود: در این جلسه اعضای شورای شهر برنامه‌های شهردار فعلی را ملاحظه کردند و با توجه به مدت کوتاه فعالیت وی و تغییرات چشمگیری که در حوزه عمرانی و خدمات رسانی در شهر بجستان ایجاد شده به ابقای مرتضی رئیسی به اجماع نظر رسیدند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان پس از معرفی آقای رئیسی به عنوان شهردار با آرزوی موفقیت برای ایشان و اعضای شورای شهر گفت: امید است با تعامل و همدلی مضاعف بتوان در راستای ارتقای وضعیت عمرانی و خدماتی این شهر گام‌های متعالی‌تری برداریم.

قربانی گفت: ما بر آنیم که از تجارب دیگران نهایت استفاده را در آبادانی شهر داشته باشیم و استفاده از نیروهای متخصص بومی را بر خود امری لازم می دانیم چرا که در صورت عدم تحقق این امر کارها پیشرفت قابل ملاحضه ای را ندارد مثال آب در هاون کوبیدن و باد در غربال پیمودن است.

پس از سخنان آقای قربانی ، آقای حسین کریمیان به پشت تریبون رفت و برای ادامه خدمت خود و همکاران در شهر و روستا قسم به قرآن را یاد کرد و همه تکرار نمودند.

در پایان جناب مهندس جمشیدی فرماندار شهرستان بجستان با دستوراتی کار را برای شورای شهر و روستا هموار نموده و تاکید کرد ظرف همین روز باید همچون شورای اسلامی بجستان شهردار یونسی مشخص شود و بقیه هم دهیار را مشخص و با سوگندنامه امضا شده به بخشداران تحویل دهند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب