امروز جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
22:03:14 - یکشنبه 4 ژانویه 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولين جلسه برنامه ريزي ستاد نماز جمعه با حضور مسئول جديد
جلسه ستاد برنامه ریزی نماز جمعه شهرستان بجستان شامگاه روز گذشته در محل مصلي نماز جمعه برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین ايزدي امام جمعه بجستان  ضمن تقدير و تشكر از حجت الاسلام نقي زاده مسئول قبلي ستاد و آرزوي توفيق براي روحبخش رئيس جديد در خطاب به اعضای نماز جمعه افزود: خدمت به نماز گزاران جمعه  آثار […]

جلسه ستاد برنامه ریزی نماز جمعه شهرستان بجستان شامگاه روز گذشته در محل مصلي نماز جمعه برگزار شد.

DSCF3740

حجت الاسلام والمسلمین ايزدي امام جمعه بجستان  ضمن تقدير و تشكر از حجت الاسلام نقي زاده مسئول قبلي ستاد و آرزوي توفيق براي روحبخش رئيس جديد در خطاب به اعضای نماز جمعه افزود: خدمت به نماز گزاران جمعه  آثار وبرکات فراوانی را در زندگی فردی واجتماعی به دنبال دارد وخدمتگزاران  این فریضه الهی در گروه صالحان قرار خواهند گرفت وخدواند متعال نورا نیت قلبی به آنان عطا خواهد کرد.

ايشان سعه صدر و توکل برخدا و نظم در کارها و امین بودن و مورد اعتماد مردم بودن را از خصائص اعضای ستاد نماز جمعه دانست و افزود : به لطف خداوند اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان با پشتکار و همکاری مثال زدنی خویش باعث ارتقاء جایگاه نماز جمعه شده اند و امیدواریم با توجه دولت به سنگر نماز جمعه در آینده شاهد افزایش جایگاه نماز جمعه بعنوان یک پایگاه مهم اعتقادی  وسیاسی واجتماعی باشیم.

خطيب جمعه همچنين با اشاره به آيه نماز جمعه در خصوص ويژگيها و اهميت نماز جمعه سخناني ايراد  و بر حضور هرچه بيشتر مسئولين تاكيد نمودند.

اصغر روحبخش با اشاره به اهداف نماز جمعه مبني  بر برنامه ريزي دقيق و اجراي به موقع آن با همت و تلاش اعضاء تاكيد و عنوان نمود: همواره بايستي جلسات ماهانه با ارائه گزارش هاي كميته هاي مختلف براي ايجاد هماهنگي هاي لازم و برنامه ريزي هرچه دقيق تر انجام شود.

DSCF3742

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب