امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
۱۳:۲۹:۰۲ - پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب ایران ابهت آمریکا را شکست
    رجایی نمایمده مردم بجستان و گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران ، غرب را با چالش جدی رو به رو کرده و ابهت آمریکا را شکسته است. به گزارش بجستان نیوز حجت الاسلام محمد رجایی افزود: قبل از انقلاب آمریکا با حرکت دادن یک ناو همه چیز را عوض می […]

 222

 

رجایی نمایمده مردم بجستان و گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران ، غرب را با چالش جدی رو به رو کرده و ابهت آمریکا را شکسته است.

به گزارش بجستان نیوز حجت الاسلام محمد رجایی افزود: قبل از انقلاب آمریکا با حرکت دادن یک ناو همه چیز را عوض می کرد اما امروز مجبور شده است که در پشت میز مذاکره با ایران بنشیند.
وی رظهار داشت: استکبار در برابر استقامت و شجاعت ملت ایران کم آورده است و با حرافی می خواهد بگوید که ما پیروز صحنه شده ایم.

رجایی عنوان کرد: آمریکایی ها سخن از گزینه نظامی می زنند و باید گفت اگر آنها می توانستند به ایران حمله نظامی کنند، لحظه ای درنگ نمی کردند.

رجایی افزود : جنگ تحمیلی و شجاعت قهرمانانه مردم ایران نشان داد که ملت ایران در برابرم تجاوز با قدرت می ایستد و نمی شود این ملت را تهدید کرد.

وی با بیان اینکه دو راه پیش راه ملت ایران است، گفت : راه اول این است که ملت ایران تسلیم بشود که تسلیم در قاموس ملت ایران وجود ندارد زیرا تسلیم سرنوشت ذلت باری را برای ایران رقم خواهد زد. راه دیگری که پیش روی ملت ایران می باشد این است که با مقاومت خود ، آمریکا و غرب را مایوس کند، اگر آمریکا مایوس شود در برابر ملت ایران عقب نشیتی خواهد کرد.

وی ادامه داد :مردم یکپارچه پشت سر ولایت فقیه ایستاده اند و نباید سلیقه های سیاسی ما را از هدف اصلی خود دور کند.

ایشان در خصوص مذاکرات هسته ای با غرب نیز گفت : امروز قدرت و شکوه ملت ایران به درجه ای رسیده است که نمایندگان ایران در مقابل نمایندگان شش کشور بزرگ دنیا قرار می گیرند در حالی که غربی ها در قبل از انقلاب هیچ ارزشی برای ایران قایل نبودند.

وی افزود: ما می دانیم که مذاکره با شش قدرت اقتصادی دنیا سخت است و دیپلمات های ایران کار سختی را پیش رو دارند.

وی در مورد توافق ایران با غرب گفت : توافقنامه ژنو نه جام زهر است و نه می توان برای آن جشن گرفت.

وی اظهارداشت : ما به مذاکره کنندگان کشور خودمان اطمینان داریم و به انها به عنوان فرزندان ملت اعلان می کنیم مردم پشت سر شما ایستاده اند.

وی گفت : مذاکره کنندگان با این پشتیبانی مردم نباید ذره ای احساس ضعف داشته باشند و باید از موضع قدرت، ذره ای از منافع ملی عقب نشینی نکنند.

رجایی با تاکید بر این نکته که انقلاب ایران دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است، افزود : انقلاب ایران کاخ استبداد را در جهان متزلزل کرد و اگر این انقلاب در این مدت مورد کینه و عداوت استکبار واقع شده به این دلیل می باشد که سرنوشت جهان را دستخوش تغییر کرده است.

رجایی گفت : روشنفکران چنین می پنداشتند که باید برای پیشرفت سر تا پا غربی شد و دین را از صحنه اجتماع خارج کرد در صورتی که انقلاب ایران نشان داد که در پناه دین و خارج شدن از سلطه غرب می توان به پیشرفت های شایانی رسید .

وی با اشاره به پیشرفت های علمی و صنعتی در ایران بعد از انقلاب افزود : امروز کشور ما از نظر علمی در صدر کشورهای جهان قرار دارد و از نظر صنعتی نیز تولید ناخالص ملی ما نسبت به قبل از انقلاب دو برابر شده است و در توزیع عادلانه درآمد نیز به پیشرفت های خوبی دست یافته ایم./انتهای پیام

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب