امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
9:50:31 - شنبه 1 فوریه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه بجستان
امروز عراق می تواند به آمریکایی ها بگوید یا بروید از این کشور بیرون یا بیرونتان میکنیم.
خطیب نماز جمعه بجستان ضمن عرض تبریک و گرامیداشت ایام الله دهه فجر، به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و دستاوردهای گام اول انقلاب پرداخت. به گزارش بجستان نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین وحیدی #امام_جمعه_انقلابی_بجستان با اشاره به زمان نوشتن این بیانیه که در قبل از دهه فجر سال گذشته بوده و ویژگی های نویسنده ی […]

خطیب نماز جمعه بجستان ضمن عرض تبریک و گرامیداشت ایام الله دهه فجر، به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و دستاوردهای گام اول انقلاب پرداخت.
به گزارش بجستان نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین وحیدی #امام_جمعه_انقلابی_بجستان با اشاره به زمان نوشتن این بیانیه که در قبل از دهه فجر سال گذشته بوده و ویژگی های نویسنده ی این بیانیه که قوی ترین فرد نظامی – تاریخی – سیاسی – فقهی و … بوده است؛ گفت: در این بیانیه چهار گروه مورد خطاب هستند:
۱- توده های مردم
۲- جوانان
۳- نخبگان
۴- مسئولان
و به تشریح آن ها پرداخت.
وی با بیان اینکه ساختار کلی این بیانیه سه ضلع دارد که یک ضلع آن هفت دستاورد، ضلع دوم هفت ظرفیت و ضلع سوم هفت ماموریت می باشد، به تبیین و تشریح ضلع اول پرداخت.
در این میان سومین دستاورد که اوج مشارکت مردم بود بیشتر مورد توجه قرار گرفت، حجت الاسلام وحیدی گفت: با وجود اشتباهات برخی مسئولان و وجود فضای آلوده در عرصه ی مجازی و تهاجم فرهنگی مردم در تشییع پیکر سردار دلها چه کردند؟
وی افزود: سوخت موشک هایی که به عین الاسد شلیک شدند حضور مردم ،همراهی مردم و مشت های گره کرده ملت بود.
خطیب نماز جمعه با اشاره به حضور مردم عراق در راهپیمایی اخیر این کشور گفت: امروز عراق می تواند به آمریکایی ها بگوید یا بروید از این کشور بیرون یا بیرونتان میکنیم. با چه قدرتی؟! با قدرت پشتوانه ی مردم
حجت الاسلام وحیدی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو و انتخاب مسئول انقلابی و مردمی افزود:
آقای وزیر امور خارجه ، یوسف بن علوی چه می کند در جلسات خصوصی تو؟!!! چرا بار ها با او ملاقات کردی؟!!! چه حرفی می خواهی به او بگویی؟!!! هنوز چله ی سردار نگذشته…!!! بنشین سر جایت…!!!
در ادامه با اشاره به جایگاه رسانه و تلویزیون گفت: چرا برخی برنامه های روشنگر و افشاگر ازقبیل برنامه جهان آرا قطع شد؟!!!چرا برنامه ثریا قطع شد؟!!!
در ادامه ضمن تکمیل و تشریح دستاورد های انقلاب در بیانیه گام دوم، به تشریح شخصیت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پرداخت و از مردم و رسانه دعوت به مطالبه گری از کم کاری و اشتباهات و انحرافات برخی مسئولان کرد و گفت: نیمه پر لیوان را هم ببینیم و اشتباهات برخی ها را به پای نظام و انقلاب نگذاریم ؛تاکید کرد در انتخابات حضور حداکثری و انتخاب درست داشته باشیم.

انتهای پیام/

مجید سالاری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب