امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
۱۰:۳۲:۲۷ - جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افشای رازی هولناک از زبان مرد جوان
گم شدن اسرارآمیز زن جوان کافی بود تا پلیس پرده از جنایت خاموش بردارد.   به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، راز یک مرد که با قتل همسرش جسد وی را در انباری خانه‌اش دفن کرده بود، فاش شد. عصر 27 فروردین ماه سال جاری مرد جوانی در حالی که خود […]

گم شدن اسرارآمیز زن جوان کافی بود تا پلیس پرده از جنایت خاموش بردارد.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، راز یک مرد که با قتل همسرش جسد وی را در انباری خانه‌اش دفن کرده بود، فاش شد.

عصر 27 فروردین ماه سال جاری مرد جوانی در حالی که خود را نگران و مضطرب نشان می‌داد با مراجعه به مأموران آگاهی محمود آباد آنان را در جریان ناپدید شدن همسرش قرار داد.

وی در این باره به پلیس گفت: همسرم صبح امروز برای انجام کاری از خانه بیرون رفته و هنوز برنگشته است و از آنجایی که غیبت وی طولانی شده بود احتمال دادم برای خرید به بازار رفته باشد ولی وقتی تا الان از بازگشت همسرم خبری نشد به خانه چند تن از دوستان و بستگان زنگ زدم و پرس‌و‌جو کردم اما آنها هم از سرنوشت او اظهار بی‌اطلاعی کردند. نمی‌دانم چه اتفاقی برایش رخ داده است. نگرانم و می‌ترسم درگیر حادثه بدی شده باشد.

با توجه به این اظهارات و مشخصاتی که این مرد از همسر گمشده خود در اختیار مأموران قرار داده بود، اکیپی از مأموران آگاهی برای به دست‌ آوردن ردی از زن ناپدید شده وارد عمل شده و مشخصات و نشانی‌های وی را برای نواحی انتظامی سایر شهرستان‌ها نیز مخابره کردند.در حالی که تجسس‌های پلیسی برای یافتن زن جوان با بن‌بست روبه‌رو شده بود و هیچ سرنخی از معمای ناپدیدشدن وی به‌دست نیامده بود، یکی از بستگان شوهر این زن ادعا کرد وی در تماس تلفنی گفته به دلیل اختلافات خانوادگی، همسرش را به قتل رسانده است.

با توجه به این ادعاها مأموران برای رازگشایی وارد عمل شده و به خانه این مرد رفتند اما هر چه زنگ زدند کسی در را به‌رویشان باز نکرد.

این در حالی بود که تحقیقات  پلیس حکایت از آن داشت که مرد جوان بعد از ادعای گم‌شدن همسرش  در حالی که سوار بر نیسان خود بود خانه را ترک کرده و به جای نامعلومی رفته است.
بدین ترتیب کارآگاهان با احتمال این‌که وی در ماجرای گم‌شدن همسرش دخالت داشته است، شماره خودرو را در اختیار پلیس قرار دادند و خواستار توقف آن شدند.

روز بعد در حالی که مرد جوان با خودرویش در سطح شهر جویبار در حال تردد بود از سوی پلیس ردیابی و بازداشت شد. وی  که محمود نام دارد در جریان بازجویی‌های فنی و پلیسی اعتراف کرد در جریان جر و بحث با همسرش وی را به قتل رسانده است.

با توجه به اعترافات وی مبنی بر این‌که جسد قربانی حادثه را در انباری خانه‌اش دفن کرده است، مأموران به خانه‌اش رفته و جسد قربانی حادثه را در انباری خانه کشف کردند.به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب محمودآباد، مرد جوان با حضور در محل حادثه اقدام به بازسازی صحنه قتل کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب