امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
۲۱:۱۸:۴۲ - جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعدام با اعمال شاقه
اعدام با اعمال شاقه  اعدام مرد جنایتکار آمریکایی با نوعی داروی جدید در اوهایو باعث اعتراض و شکایت خانواده مرد اعدامی شده است. این مرد که دنیس مک گوایر نام دارد به جرم آزار و اذیت و قتل زنی باردار به نام جی استوارت در سال 1989دستگیر و به اعدام محکوم شده بود. مسئولان ایالت […]

اعدام با اعمال شاقه

 اعدام مرد جنایتکار آمریکایی با نوعی داروی جدید در اوهایو باعث اعتراض و شکایت خانواده مرد اعدامی شده است.

این مرد که دنیس مک گوایر نام دارد به جرم آزار و اذیت و قتل زنی باردار به نام جی استوارت در سال 1989دستگیر و به اعدام محکوم شده بود. مسئولان ایالت اوهایو، پس از آنکه کارخانجات داروسازی از فروش داروهایی که پیش‌تر برای اعدام استفاده می‌شد سر باز زدند، بر آن شدند تا از داروی ترکیبی جدیدی برای اعدام دنیس مک گوایر استفاده کنند. آنها چند داروی سمی را با هم مخلوط کردند و ترکیبی تازه به‌وجود آوردند که به گفته وکلای مرد جنایتکار، می‌تواند قبل از مرگ حالت خفگی را برای اعدامی به‌وجود بیاورد و او را در وحشت خفگی فرو ببرد.

به این ترتیب روز پنجشنبه مرد جنایتکار برای اجرای حکم به اتاق اعدام منتقل شد. پیش از اجرای حکم، وکلای مرد اعدامی از دادگاه خواستند که اعدام را به تأخیر بیندازد تا هیأت منصفه فرصت پیدا کند شواهد جدیدی درباره دوران سخت کودکی مرد جنایتکار را بشنود. آنها مدعی بودند که مک گوایر در دوران کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته و همین باعث شده که دچار بیماری روانی شود.

با این حال قاضی فدرال درخواست به تأخیر انداختن اعدام را رد کرد و داروی جدید به مرد محکوم به اعدام تزریق شد. به گزارش آسوشیتدپرس، مک گوایر پس از تزریق این دارو و قبل از جان‌دادن چندبار دهانش را مانند هنگامی که هوا برای تنفس موجود نیست باز و بسته کرده بود. وکلا و اعضای خانواده مک گوایر گفته‌اند که از نحوه اجرای حکم شکایت خواهند کرد چرا که معتقدند در اجرای این حکم حقوق قانونی محکوم به اعدام رعایت نشده است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب