امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
21:09:22 - شنبه 18 اکتبر 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسپانسر استقلال به کمک پرسپولیس می‌آید
گویا روزهای همکاری پرسپولیس و حامی مالی آن به پایان نزدیک شده است و امیررضا خادم، نماینده تام‌الاختیار وزیر در واگذاری دو باشگاه این روز‌ها به دنبال جایگزین اسپانسر جدید برای پرسپولیس است.  مجموعه اتفاقات رخ داده در پرسپولیس، نشان می‌دهد که صدای زنگ تغییرات در این باشگاه به صدا در آمده و حتی برخی […]

گویا روزهای همکاری پرسپولیس و حامی مالی آن به پایان نزدیک شده است و امیررضا خادم، نماینده تام‌الاختیار وزیر در واگذاری دو باشگاه این روز‌ها به دنبال جایگزین اسپانسر جدید برای پرسپولیس است.

 مجموعه اتفاقات رخ داده در پرسپولیس، نشان می‌دهد که صدای زنگ تغییرات در این باشگاه به صدا در آمده و حتی برخی رسانه‌ها امروز از قطعی بودن رفتن حمیدرضا سیاسی از هیأت مدیره این باشگاه خبر داده بودند. اما این تنها تغییرات این روزهای پرسپولیس نیست. گویا قرار است داستان دنباله‌دار و پر مسأله اسپانسر باشگاه پرسپولیس که در این روز‌ها گریبان‌گیر این تیم شده در روزهای آتی یکسره شود.
به گزارش «تابناک»، گویا روزهای همکاری پرسپولیس و حامی مالی آن به پایان نزدیک شده است و امیررضا خادم، نماینده تام‌الاختیار وزیر در واگذاری دو باشگاه این روز‌ها به دنبال جایگزین اسپانسر جدید برای پرسپولیس است.

امیر رضا خادم که در ماه‌های اخیر از سوی برخی رسانه‌ها به حمایت از برخی افراد و اسپانسر‌ها متهم شده بود، گویا پس از سه ماه تلاش برای حفظ و حل اختلاف طرفین در باشگاه پرسپولیس، با به نتیجه نرسیدن آن مجبور شده به دنبال اسپانسر جدید برای باشگاه پرسپولیس باشد.

البته خبر‌ها رسیده حاکی از آن است که شاید بهترین گزینه برای جایگزینی اسپانسر پرسپولیس، حامی مالی استقلال خواهد بود که تا کنون بدون حاشیه برای استقلال پیش رفته است؛ اما هواداران پرسپولیس نگران نباشند امورات پرسپولیس با تزریق ۵۰۰ میلیون در هر هفته سیاسی فعلا می‌گذرد تا حامی مالی جدید وارد میدان شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب