امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
۲۱:۵۹:۲۵ - جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای راهکاری رو به پیشرفت
معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای و ارتقای فعالیت‌های جمعی را در چارچوب حرکت در این وزارتخانه عنوان کرد.  احمد حیدری معاون رفاه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگارانگفت: یکی از اصول سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری استفاده از […]

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای و ارتقای فعالیت‌های جمعی را در چارچوب حرکت در این وزارتخانه عنوان کرد.

 احمد حیدری معاون رفاه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگارانگفت: یکی از اصول سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای و ارتقای فعالیت‌های جمعی است که در این خصوص ما نیز محور حرکت خود را در این چارچوب قرار داده‌ایم.

وی در ادامه تصریح کرد: همچنین ما تلاش داریم تا با تکیه بر مولفه‌های فرهنگی جامعه خود مردم را در امور مشارکت داده و از این نیروی عظیم برای رشد اجتماعی و ارتقای سلامت اجتماعی بهره لازم را اخذ کنیم.

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: امیدواریم تا این رویکرد جدید به تاثیرگذاری بیشتر برنامه‌ها منتهی شود زیرا ظرفیت‌های مردمی جریان توانمندی هستند که اگر به درستی هدایت شوند می‌توانند بسیار کارآمد باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب