امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
۱۴:۵۱:۰۲ - دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ازدواجی که پدر را سوزاند!
مرد ۵۵ ساله‌ای که مخالف ازدواج دختر ۱۷ ساله خود بود بعد از سه سال که از ازداواج دختر گذشت با شکایت در دادسرای بجستان و بصورت غافگیرانه‌ای در پیاده رو روبرو دادگستری بجستان اقدام به خود سوزی کرد.

به گزارش بجستان‌نیوز، ظهر امروز خبردار شدیم دو نفر جلو دادگستری بجستان اقدام به خود سوزی کرده است و علت‌های مختلفی برای این خودسوزی در بین مردم دهن به دهن میچرخید نتیجتا با حضور در منطقه حادثه علت را جویا شدیم.

 

یک منبع آگاه در این خصوص به خبرنگار بجستان نیوز گفت: ظهر امروز و در ساعت ۱۱ و ۲۰ دقیقه  فردی حدودا ۵۵ ساله از اهالی بجستان که خواهرش او را همراهی می‌کرد  در پیاده‌رو روبروی دادگستری بجستان بعد از ریختن بنزین به خود اقدام به خودسوزی کرد که در ابتدا خواهرش برای خاموش کرد پیش قدم شد ولی متاسفانه او هم دچار حریم میشود و با حضور کارکنان دادگستری، نیروی انتظامی و پلیس پس از خاموش کردند فورا مصدومین به بیمارستان بجستان منتقل شد.

 

وی ادامه داد: پس از اطلاع دادستان و رئیس دادگستری که در نشست شورای تامین به سر میبرند، نشست را ترک و به محل حادثه و بیمارستان خود را رساندند  تا در جزئیات این اتفاق قرار گیرند و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند. حال عمومی مصدومین مساعد است و در این خصوص دستورات قضایی لازم صادر و یک نفر مظنون وهمدست که از بستگانشان بود و مخل نظم عمومی بوده تحت بازداشت است.

 

این منبع آگاه به جزئیات این اتفاق پرداخت و گفت:  فردی اقدام به خود سوزی کرده است پدر یک خانم ۲۰ ساله است که سه سال پیش با درخواست ازدواج یک مرد ۴۵ ساله که متاهل نیز بود روبرو شد و مخالفت کرد، پس از مخالفت پدر، دختر بدون اجازه به‌همراه فرد مورد نظر محل سکونت را ترک به مشهد عزیمت میکنند با طرح موضوع در دادستانی واستماع اظهارات پدر، دادستان تلفنی دستورات قضایی لازم و ردزنی محل اختفایشان را صادر و بعد از شناسایی و با هماهنگی دادگستری مشهد  و براساس مقررات قانونی اقدام  به دستگیر افراد مذکور کردند، و دستور دستگیری درساعت ۲ عصر مورخ ۷ آبان ۹۶  صادر و در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و در دادگاه بجستان حاضر بودند.

 

وی ادامه داد: پدر وقتی راهی برای مخالفت با دختر پیدا نکرده است، و بعد از فشارات روحی روانی و خانوادگی اقدام به خود سوزی میکند و درهمان زمانی که اقدام به خودسوزی کرد، دختر و همسرش در دادسرا بجستان حضور داشتند، ضمنا حال عمومی مصدومین مساعت و پدر دختر به گناباد اعزام شد.

 

انتهای پیام/

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب