امروز شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
۱۳:۵۲:۵۶ - یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخطار فرماندار بجستان به اداراتی که برای سرمایه گذاران مانع تراشی می‌کنند
پیش از ظهر امروز فرماندار بجستان در نشست مشورتی بانوان شهرستان گفت: اگر مانعی پیش روی سرمایه گذار و کارآفرین از جانب سیستم اداری باشد به شدت با آن اداره برخورد خواهد شد ادارات شهرستان به سمت کاهش بروکراسی اداری قدم بردارند تا سرمایه گذار دلسرد و خسته نشود.

به گزارش بجستان‌نیوز، حسین ابراهیمی فرماندار بجستان پیش از ظهر امروز در نشست پارلمان بانوان این شهرستان ضمن انتقاد از عملکرد نخبگان و ایده پردازان حوزه اشتغال شهرستان به طرح شتاب پرداخت و اظهار کرد: طرح شتاب  را می‌توان از دستاوردهای نشست با بجستانی‌های مقیم کل کشور نام برد، این طرح در بجستان راه اندازی شد و دیروز آخرین مهلت ارسال طرح ها و ایده های اشتغال زایی و کمک به  رونق اقتصادی در شهرستان بود،  انتظار خیلی بیشتر از این بود،  و با وجود ظرفیت‌ها و زیرساخت های فکری این شهرستان می توانستند طرح‌ها و ایده‌های بیشتری در راستای تولید اشتغال به این جشنواره ارسال شد که متاسفانه فقط  ۳۰ ایده ارسال شد.

 

وی با اعلام این خبر که این جشنواره یک هفته تمدید شد، ادامه داد: بجستانی‌ها، نخبه گان و ایده پردازانی که موفق به ارسال طرح های خود نشدند  یک هفته فرصت دارند تا طرح های خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

 

فرماندار بجستان به زیر ساخت‌های شهرستان در حوزه اشتغال پرداخت و تصریح کرد:  زیر ساختها برای سرمایه گذاری نسبتا مهیا است و خوشبختانه در حوزه های مختلف و بالاخص اشتغال روستایی اختیار به شهرستان ها واگذار شده و میتوانیم تا ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال  تسهیلات واگذار کنیم.

 

ابراهیمی به مشکلات پیش روی کار آفرینان پرداخت و اظهار کرد: اگر مانع پیش روی سرمایه گذار و کارآفرین از جانب سیستم اداری ما باشد به شدت با آن اداره برخورد خواهد شد  ادارات شهرستان به سمت کاهش بروکراسی اداری قدم بردارند  تا سرمایه گذار دلسرد و خسته نشود.

 

فرماندار بجستان به وام های داده شده ار ابتدای سال در شهرستان پرداخت  و خاطر نشان کرد:  بیش از ۶ میلیارد ریال وام اشتغال زایی ظرف دو هفته گذشته به متقاضیان در بجستان پرداخت شد. از مبلغ ۳۰ میلیارد ریال وام های اشتغال زایی که دراختیار کمیته امداد بود و متاسفانه با وجود در خواست ۵۷ نفر با ارائه ۵۷ طرح اشتغال زایی به یک طرح تسهیلات داده نشده بود که بعد از سفر فتاح رئیس کممیته امداد کشور به بجستان ۳۰ طرح وام درخواستی آنها واگذار و یا در مرحله واگذاری است.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب