امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
۲۰:۱۴:۴۹ - سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اتهام قتل 38 بیمار به پرستار ایتالیایی
یک پرستار ایتالیایی به اتهام قتل حداقل ۳۸ تن از بیماران بازداشت شد. شهرخبر: یک پرستار ایتالیایی به اتهام قتل حداقل ۳۸ تن از بیماران بازداشت شد. پلیس ایتالیا از بازداشت یک زن پرستار به اتهام قتل حداقل 38 بیمار خبر داد. روزنامه «کوریره دلا سرا» چاپ ایتالیا روز سه شنبه گزارش داد: «دانیلا پوگیالی» […]

یک پرستار ایتالیایی به اتهام قتل حداقل ۳۸ تن از بیماران بازداشت شد.

شهرخبر: یک پرستار ایتالیایی به اتهام قتل حداقل ۳۸ تن از بیماران بازداشت شد.
پلیس ایتالیا از بازداشت یک زن پرستار به اتهام قتل حداقل 38 بیمار خبر داد.
روزنامه «کوریره دلا سرا» چاپ ایتالیا روز سه شنبه گزارش داد: «دانیلا پوگیالی» پرستار 42 ساله و ساکن شهر لوگو در شمال ایتالیا به اتهام قتل حداقل 38 تن از بیمار بازداشت شد.»
گفته می‌شود این پرستار ابتدا به دلیل مرگ یک بیمار 78 ساله به نام «روسا کالدرونی» مورد ظن پلیس قرار گرفته بود چرا که این بانوی سالخورده  به دلیل یک بیماری معمولی به بیمارستان منتقل شده بود و آزمایش‌های پزشکی نشان داد که وی از تزریق کلرید پتاسیم ماده‌ای پزشکی که می‌تواند سبب ایست قلبی شود، جان داد.
پس از آغاز تحقیقات مشخص شد که پوگیالی پرستار ایتالیایی نه فقط مقصر مرگ کالدرونی 78 ساله بوده بلکه حداقل 38 بیمار دیگر را نیز کشته که همه این قتل‌ها در سال 2014 صورت گرفت.
پلیس در روند تحقیقات خود یک عکس پیدا کرده که در آن این پرستار با یک جسد و در حالی که لبخند بر لب دارد، از خود تصویر گرفته است. همکاران و پرسنل بیمارستان محل کار پوگیالی به پلیس گفتند که آنها به این موضوع مشکوک شده بودند که وی در پایان شیفت کاری‌اش به بیمارانی که خود و یا اقوامشان او را اذیت و عصبانی کرده بودند، مواد پزشکی و مخدر خاصی تزریق می‌کرد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب