امروز جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
۱۵:۲۹:۱۲ - جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه بجستان:
آگاه باشیم که هدف آمریکا، اسلام است
امام جمعه بجستان گفت: اصحاب فیل با آن همه کبکبه تبدیل شدند به سرگین حیوانات، امروز قبول کنیم و آگاه باشیم، که اسلام هدف آمریکا، بدانیم ولایت فقیه ۴۰ سال است درگیر با این مسئه است، بدانیم که مقصد آمریکا تشیع است.

به گزارش بجستان نیوز، حسین وحیدی امام جمعه شهرستان بجستان، دقایقی پیش در خطبه های دوم نماز جمعه این هفته ضمن توجه به اتفاقا و اخبار روز دنیا اظهار کرد: یکی از حوادث مهمی که جامعه ما حال درگیر قضایای آن هستند، بحث توطئه جدید آمریکاست که در کنار تحریم ها و فشار اقتصادی وانمود می کند قصد حمله نظامی دارد، و این بار اول آمریکا نیست.

وی ضمن توجه به آیاتی از سوره فیل و افزود: شان سوره فیل در مورد ابره ست، که تصمیم بر خراب کردن خانه خدا را گرفته بود، و دیدم خداوند دسته دسته پرنددگان را به سراغ آنان فرستاد و با سنگ ریزه ها دشمن را از بین برد، و آیا ندیدیم که چطور نقشه آنان که برای از بین رفتن تمام ارزش های ما بود چطور ازبین رفت.

خطیب جمعه بجستان اذعان کرد: اصحاب فیل با آن همه کبکبه تبدیل شدند به سرگین حیوانات، و کسی که به سراغ مهم ترین ارزش های ما برود، عذابش غیر از این نیست. و امروز قبول کینم وآگاه باشیم که اسلام هدف آمریکا، بدانیم ولایت فقیه ۴۰ سال است درگیر این مسئه هستند، بدانیم که مقصد آمریکا تشیع است و امروز ایران نیست اسلام مورد هدف است.

وحیدی افزود: هفت پهبادی که یمن به پرواز در آورد و یکی از بزرگ ترین پالایشگاه های جهان را نابود، نماد اصحاب فیل است و این جواب ۱۰ ها هزار یمنی گرسته و هزاران ، هزار کشته شده است و همه می دانند ایناها کار آمریکا است و آمار کشتار در همین طول مدت کوتاه در کشور های منطقه، آمریکا ۵۰۰ هزار انسان کشته است، و نشان می دهدآمریکا جلاد است.

امام جمعه بجستان ضمن به نتیجه حضور آمریکا در منطقه عنوان کرد: راه، فقط مقاومت است بدانید این ها کوچک تر از آنند که در منطقه جنگ شروع کنند و می دانند که نمی توانند ، ۳۰ تا ۴۰ درصد صادرات عربستان با همین حمله پهبادی یمن پایین آمد و این نشان از قدرت الهی ست، رهبری فرمودند: مذاکره با این دیوانه ها سم مضاعف است، مذاکره نکنید، جنگ، جنگ اراده هاست، اصلی ترین ابزار آمریکا هیایو و تهدید دارد، کسی که به بلند بلند تهدید می کند، قدرتش کمتر از صدای اوست و می ترسد که بلند صدا می زند.

وی خطاب به مسولین تصریح کرد: مسولین، مردم را در قدم هایی که می خواهند بردارند یاری کنند، مانع نشوید، جوانان را حمایت کنید ، در همین موقعیت که نشسته ایم، رزمندگانی در حال تلاش و زحمت هستند و آرامشی که شما در حال حاظر دارید در پناه زحمات این عزیزان است.

/انتهای پیام

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب