امروز پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
۱۳:۵۷:۰۹ - یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین خبر از جعبه سیاه هواپیمای ناپدیدشده
آخرین خبر از جعبه سیاه هواپیمای ناپدیدشده طبق اعلام کارشناسان، جعبه سیاه این هواپیما تنها دو روز دیگر برای فرستادن ˝سیگنال˝ باتری خواهد داشت.  یک کشتی چینی، سیگنال هایی دریافت کرده است که احتمال می رود مربوط به جعبه سیاه هواپیمای ناپدید شده مالزیایی باشد. به گزارش  قدس آنلاین به نقل از برنا، یکی از […]

آخرین خبر از جعبه سیاه هواپیمای ناپدیدشده

طبق اعلام کارشناسان، جعبه سیاه این هواپیما تنها دو روز دیگر برای فرستادن ˝سیگنال˝ باتری خواهد داشت.

 یک کشتی چینی، سیگنال هایی دریافت کرده است که احتمال می رود مربوط به جعبه سیاه هواپیمای ناپدید شده مالزیایی باشد.
به گزارش  قدس آنلاین به نقل از برنا، یکی از کشتی های چینی که در جستجوی هواپیمای پرواز MH370 مالزی است، امروز در جنوب اقیانوس هند سیگنال هایی دریافت کرده که احتمال می رود از سوی جعبه سیاه هواپیمای بوئینگ 777 مالزی ارسال شده باشد.
خبرگزاری شینهوا با اعلام این خبر تاکید کرد که هنوز نمی توان به طور قطعی درباره این که امواج مذکور از سوی جعبه سیاه هواپیمای ناپدید شده فرستاده شده باشد، نظر داد.
این در حالی است که طبق اعلام کارشناسان، جعبه سیاه این هواپیما تنها دو روز دیگر برای فرستادن “سیگنال” باتری خواهد داشت.
روز گذشته نیز رهبر مخالفان مالزی، دولت این کشور را به پنهان کردن اطلاعات پرواز هواپیمای ناپدیدشده متهم؛ و تاکید کرد که بدون شک سیستم رادار “پیشرفته” مالزی، هرگونه تغییر مسیر این پرواز را زیر نظر داشته است.

“انور ابراهیم” که سابقه حضور در دولت مالزی را هم در کارنامه خود دارد، جمعه در مصاحبه با روزنامه دیلی تلگراف انگلستان گفت: باور نمی کنم که سیستم رادار پیشرفته مارکونی که سال 1994 به عنوان وزیر اقتصاد مالزی اجازه خرید آن را صادر کردم، انحراف مسیر پرواز را تشخیص نداده باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
بجستان نیوز بجستان نیوز بجستان نیوز تابناك وب تابناك وب تابناك وب